JAGUAR E-PACE

Díky vylepšené jízdní dynamice a kultivovanosti je každá jízda v modelu E‑PACE dokonalým zážitkem.

799 000 Kč

již od (cena bez DPH)

  • MIMOŘÁDNĚ ATRAKTIVNÍ DESIGN

Model E‑PACE má dramaticky tvarovanou karoserii a robustní záď, což z něj činí dynamické, agilní SUV s liniemi kupé. Díky elegantním LED světlometům a charakteristickým zadním LED světlům je model E‑PACE na silnici nepřehlédnutelný. Pokud si přejete zlepšit bezpečnost a zároveň zvýraznit styl, zvolte Matrix LED světlomety s LED signaturou a animovanými ukazateli směru.

  • KOMFORT PRO ŘIDIČE

Interiér modelu E PACE je zaměřený na řidiče a vyznačuje se vysoce kvalitními materiály a moderním designem. Prostor řidiče je neuvěřitelně pohodlný. Všechny ovládací prvky a voliče se nachází v optimální vzdálenosti, takže si můžete plně vychutnat úžasnou jízdu.

  • TECHNOLOGIE V INTERIÉRU

Moderní technologie modelu E‑PACE, které zaručují bezpečnější a příjemnější cestování, zahrnují náš informační a zábavní systém Touch Pro využívající 10″ dotykovou obrazovku ve stylu tabletu.

  • PRŮHLEDOVÝ DISPLEJ

Na přání dodávaný průhledový displej (HUD) zobrazuje na čelním skle klíčové údaje o vozidle. Nabízí zřetelnou plnobarevnou grafiku ve vysokém rozlišení, takže lépe vidíte veškeré informace i zásahy řidiče.

  • MANUÁLNÍ NEBO AUTOMATICKÁ PŘEVODOVKA

Devítistupňová automatická převodovka modelu E PACE je velmi pohotová, kultivovaná a účinná. Rychlým řazením umožňuje suverénní akceleraci a předjíždění. Lehká, vyspělá šestistupňová manuální převodovka zaručuje plynulé řazení s krátkými dráhami pohybu řadicí páky, díky čemuž nabízí intenzivnější zapojení řidiče a nižší spotřebu paliva.

  • POHON VŠECH KOL AWD

Systém pohonu všech kol (AWD) inteligentně reguluje rozdělování točivého momentu mezi přední a zadní nápravu, což zaručuje suverénní výkon v různých provozních podmínkách. Točivý moment se rozděluje mezi obě nápravy tak, aby byla plně využita dostupná trakce všech čtyř pneumatik.

  • ADAPTIVE DYNAMICS

Systém Adaptive Dynamics (adaptivní podvozek), který se dodává na přání, sleduje polohu kol, pohyby karoserie a na základě získaných údajů poskytuje precizní jízdní dynamiku a komfortní odpružení. Elektronicky řízené tlumiče optimálně upravují nastavení charakteristiky tlumení, aby byla za všech okolností zajištěna optimální rovnováha mezi komfortem, vytříbeností a sportovním charakterem.

  • KONFIGUROVATELNÝ REŽIM DYNAMIC

Na přání dodávaný konfigurovatelný režim Dynamic umožňuje nastavit mapování plynového pedálu, činnost převodovky, řízení, a, odpružení vozu E PACE podle osobních požadavků, a tím docílit kultivovaného, a příjemného jízdního projevu nebo maximálního výkonu vozidla. 

  • ALL SURFACE PROGRESS CONTROL

Systém All Surface Progress Control zvyšuje jistotu při jízdě na kluzké vozovce. Jedná se o tempomat pro pomalou jízdu, který modelu E PACE pomáhá zvládat situace s nízkou adhezí bez ohledu na počasí. Vy se tak můžete plně soustředit na řízení. 

  • INTERIÉR

Interiér modelu E‑PACE je moderní, stylový a precizně zpracovaný, jak od vozů značky Jaguar očekáváte, a nabízí prvotřídní úložné prostory.

Konfigurovat vozidlo

rezervovat jízdu

Galerie

SOUBORY KE STAŽENÍ

KATALOGY-BROŽURY-CENÍKY

Ceník

Katalog