JAGUAR F-PACE

Výkon, ovladatelnost a komfort. S prostornějším interiérem a nejvyšší úrovní funkcionalit.

1 236 257 Kč

již od (cena bez DPH)

Nový Jaguar F-PACE, inspirovaný modelem F-TYPE, je sportovní SUV, které má DNA sportovního vozu. Svým osobitým dramatickým vzhledem, který umocňuje vyboulení na kapotě a svalnatě tvarovaná záď, je na silnici nepřehlédnutelný. F-PACE přináší novou podobu energie, síly a čistoty tvaru modelu F-TYPE.

F-PACE je sportovní SUV, které nabízí maximální požitek s jízdy v kombinaci s hospodárností. Díky svým vyspělým technologiím vám zajistí bezpečnou jízdu, během níž se budete skvěle bavit a zůstanete ve spojení s okolním světem. Svými schopnostmi zdolá jakoukoli cestu a poradí si s nástrahami každého dne.

Vyberte si pevné nebo posuvné panoramatické skleněné střešní okno, dodávané na přání, které zaplaví interiér vašeho vozu F‑PACE světlem a umocní pocit prostornosti. Pro ještě větší pocit soukromí jsou všechna panoramatická střešní okna standardně vybavena elektricky ovládanou sluneční clonou, která také brání nadměrnému zahřívání interiéru intenzivním slunečním světlem.

Další úroveň individualizace si můžete dopřát díky na přání dodávanému konfigurovatelnému ambientnímu osvětlení interiéru, které nabízí příjemné vizuální efekty a uklidňující atmosféru pro všechny cestující. Tento systém osvětlení zdůrazňuje nejjemnější detaily interiéru měkkým světlem, které je k dispozici v deseti různých barvách. F‑PACE tak dokáže vytvořit atmosféru přesně podle vaší nálady.

F PACE je vybaven osmistupňovou automatickou převodovkou a model F PACE SVR pak osmistupňovou automatickou převodovkou Quickshift. Obě zajišťují pohotové reakce, kultivovaný jízdní projev a nízkou spotřebu paliva. Rychlým řazením umožňují suverénní akceleraci a předjíždění. Řadit můžete také manuálně pomocí páček na volantu. Šestistupňová manuální převodovka2 umožňuje plynulé řazení s krátkými dráhami pohybu řadicí páky. Tato převodovka s vyspělou konstrukcí a nízkou hmotností přispívá k výjimečné hospodárnosti modelu F PACE.

Řízení s elektromechanickým posilovačem EPAS (Electric Power Assisted Steering) nabízí vynikající zpětnou vazbu a ovladatelnost. Posilovač je aktivní podle potřeby, čímž šetří energii, a tím i palivo. Sofistikované elektronické řízení systému EPAS mění účinek posilovače v závislosti na rychlosti jízdy – při manévrování v nízkých rychlostech je účinek vysoký a při rychlé jízdě klesá, aby se zvýšila citlivost řízení.

Na přání dodávaný průhledový displej HUD (Head-Up Display)** s laserovou technologií promítá klíčové informace na čelní okno. Dokonce i v přímém slunečním světle jsou jasně promítány údaje systému pro rozpoznávání dopravních značek, rychlost jízdy, navigační pokyny a informace tempomatu. HUD minimalizuje dobu, po kterou se nedíváte na vozovku, ale na panel přístrojů.

**Pouze ve spojení s čelním sklem, které odráží infračervené záření.

 

Lehká hliníková konstrukce modelu F-PACE (kromě dveří, kapoty a víka zavazadlového prostoru) je velmi odolná a pevná, a proto zaručuje vynikající úroveň ochrany všech cestujících, zatímco nižší hmotnost zrychluje reakce a vylepšuje ovladatelnost a brzdný výkon. Model F-PACE patří ve své třídě mezi vozy s nejnižší hmotností1 a nabízí rozložení hmotnosti v téměř dokonalém poměru1 50:50 mezi přední a zadní nápravu, aby byla zaručena rovnováha mezi sportovními vlastnostmi a dokonalým jízdním komfortem.

Systém Adaptive Dynamics upravuje reakce modelu F PACE v závislosti na jízdních podmínkách a vašem stylu řízení, ať akcelerujete na dálnici, projíždíte zatáčkou na silnici, nebo si razíte cestu městskými ulicemi. Systém průběžně upravuje nastavení tlumičů, aby byla za všech okolností zajištěna optimální rovnováha mezi komfortem a kultivovaností.

 

Konfigurovatelný režim Dynamic, inspirovaný sportovním vozem F TYPE, vám umožní nastavit si dynamiku modelu F TYPE z hlediska charakteristiky pedálu plynu, činnosti převodovky a řízení přesně podle vašich požadavků. Systém je aktivován zapnutím režimu Dynamic prostřednictvím voliče JaguarDrive Control. V režimu Dynamic se zvýrazní sportovní charakter modelu F TYPE, zrychlí reakce motoru na polohu plynového pedálu, zvýší ovládací síly při řízení a převodovka řadí rychleji a při vyšších otáčkách.

Interiér modelu F‑PACE kombinuje eleganci a sportovní vlastnosti s nejmodernějším designem.

Prostor pro nohy a kolena vzadu je 945 mm. Vzadu mohou pohodlně sedět tři dospělé osoby, přičemž pohodlnou polohu naleznou i díky elektricky nastavitelnému sklonu opěradla – stačí pouze stisknout příslušné tlačítko.

 

 

Konfigurovat vozidlo

rezervovaT jízdu

Galerie

SOUBORY KE STAŽENÍ

KATALOGY-BROŽURY-CENÍKY

Ceník

Katalog