JAGUAR F-TYPE

Temperamentní a osobitý.

1 410 600 Kč

již od (cena bez DPH)

Ať už si vyberete verzi coupé nebo cabriolet, neuděláte chybu. Každá má svůj vlastní jedinečný charakter, přesto obě nabízejí strhující výkon, špičkovou ovladatelnost a podmanivý zážitek z jízdy zaměřený na řidiče. 

Nejkratší vzdálenost mezi dvěma body je přímka. Jízdou po ní ale přijdete o veškerou zábavu. Optimální proporce podvozku, tuhé odpružení a pohotové reakce – to je úžasně agilní model F-TYPE, který vás pevně podrží na jakémkoli povrchu.

Modely F-TYPE pohání nejzábavnější zážehové motory Jaguar – všechny jsou vybaveny inovativními technologiemi pro snížení spotřeby paliva a emisí CO2, které nijak neomezují výkon

Řídí rozdělování točivého momentu mezi zadní kola za účelem maximálního využití dostupného výkonu. Proto můžete najíždět do zatáček později a akcelerovat dříve. Spolupracuje se systémem Intelligent Driveline Dynamics.

F‑TYPE využívá individuální řízení brzdných zásahů na kolech na vnitřní straně oblouku za účelem maximálního využití schopností vozu i při průjezdu těmi nejostřejšími zatáčkami. Omezování nedotáčivosti dodává vozu sportovní agilitu a řidiči jistotu.

Pohon všech kol modelu F-TYPE se systémem Intelligent Driveline Dynamics nabízí suverénní výkon a vynikající ovladatelnost.

Systém Adaptive Dynamics rychle analyzuje vstupní parametry jízdního stylu a podmínek a upravuje reakce modelu F‑TYPE tak, abyste si vždy vychutnali dokonalý zážitek z jízdy.

Nové protáhlé světlomety modelu F‑TYPE dokonale ladí s aerodynamickým designem vozu. Animované ukazatele směru ve tvaru písmene „J“ se rozsvěcují postupně a podtrhují tak dynamický charakter vozu.

Sedadla Performance modelu F‑TYPE lze nastavit ve 12 směrech, takže si vždy vychutnáte dokonalé pohodlí. Navíc mohou být vybavena funkcí vyhřívaní a chlazení a poskytnout vám ještě vyšší úroveň komfortu.

Výběr z pěti odstínů navodí příjemnou atmosféru. Prémiové osvětlení interiéru nabízí možnost vlastního přizpůsobení.

Na přání dodávaná aplikace Secure Tracker oznámí v případě odcizení vozu monitorovacímu středisku jeho polohu a napomůže tak k jeho rychlému nalezení.

Neuvěřitelně bohatý zvuk ve vozu F‑TYPE zajišťuje audiosystém renomované britské značky Meridian Moderní audiosystém využívá přesné digitální technologie a je speciálně přizpůsoben luxusnímu interiéru vozu.

Ochranné oblouky poskytující ochranu v případě převrácení jsou nejen základním bezpečnostním prvkem vozů ve verzi Cabriolet, ale doplňují také jejich design. K dispozici v matné chromové nebo leskle černé povrchové úpravě.

Více než dostatek místa pro víkendový výlet. F‑TYPE poskytuje dostatek prostoru pro příruční zavazadla dvou osob. U verze Coupé se volitelné elektricky ovládané víko zavazadlového prostoru otevře a zvedne automaticky po stisknutí prakticky umístěného tlačítka.

Konfigurovat vozidlo

rezervovaT jízdu

Galerie

SOUBORY KE STAŽENÍ

KATALOGY-BROŽURY-CENÍKY

Ceník

Katalog