JAGUAR XE

Vyzařuje z něj rychlost, i když stojí na místě.

961 600 Kč

již od (cena bez DPH)

XE vás stejně jako všechny vozy značky Jaguar zaujme na první pohled. Okamžitě je zřejmé, že se jedná o výjimečný sportovní sedan. Ať už díky robustní siluetě a elegantní kapotě nebo novým nárazníkům, masce chladiče, LED světlometům a koncovým světlům.

Prvotřídní materiály, precizně zpracované detaily, výrazné barvy a prémiové obložení. 

„Máme k dispozici velké množství materiálů, dodržujeme nejvyšší standardy řemeslného zpracování a pro každého zákazníka tak dokážeme vytvořit jedinečný interiér.“

(Siobhan Hughes – ředitelka designu značky Jaguar pro barvy a materiály)

Model XE proslul dynamickými jízdními vlastnostmi a jeho výkon prošel dalším vylepšením. Upravený volič JaguarDrive Control a zdokonalené odpružení jsou zárukou úchvatného zážitku z jízdy.

Na přání dodávaný moderní informační a zábavní systém Touch Pro Duo nabízí spoustu zábavy na dvou dotykových obrazovkách. Inteligentní technologie zajišťují konektivitu a zlepšují zážitek z jízdy.

Systém Touch Pro Duo, ve kterém je horní 10“ dotyková obrazovka doplněná dolní s úhlopříčkou 5,5“, umožňuje ovládat současně dvě různé funkce podle vašich požadavků. Při sledování navigačního systému už není třeba vzdát se zábavy, která je k dispozici na spodní obrazovce.

Interiér vytvořený s důrazem na cestující. Interiér ve stylu kokpitu využívá novou konstrukci středové konzoly, která spolu s voličem rychlostních stupňů Jaguar SportShift a voličem JaguarDrive Control ztělesňuje sportovní charakter modelu XE.

Ionizace vzduchu v interiéru odstraňuje škodlivé patogeny, alergeny a nepříjemné pachy a zlepšuje tak kvalitu vzduchu uvnitř vašeho XE. Ionizace částic v interiéru a neutralizace znečišťujících složek vzduchu zlepšuje prostředí pro všechny cestující.

Důmyslná, elegantní vylepšení umožnila zvětšit využitelný prostor v interiéru modelu XE. Díky tomu je ve voze dostatek místa pro bezproblémové uložení lahví, telefonů a dalších předmětů. 

Měňte barvy a odstíny v interiéru vašeho vozu podle aktuální nálady. Upravte si barvu a odstín osvětlení stropní konzoly, prostoru pro nohy, konzoly, úložného prostoru ve dveřích a madel pomocí konfigurovatelného ambientního osvětlení interiéru z nabídky výbavy na přání.

Vyberte si mezi verzemi XE a XE R‑Dynamic. S verzí XE získáte jedinečné prvky exteriéru, v případě verze XE R-Dynamic pak výraznější sportovní charakter.

Na přání dodávané dynamické Matrix LED světlomety s LED signaturou umožní vozu XE dokonale vyniknout. Animované ukazatele směru s postupným rozsvěcováním vpředu a vzadu dále zvýrazňují moderní vzhled vozu.

Systém sledování pozornosti řidiče monitoruje používání volantu, brzdového a plynového pedálu. Rozpozná, že začínáte pociťovat únavu a včas vás upozorní, že je třeba zastavit a udělat si přestávku.

Dokonalé rozdělování točivého momentu mezi jednotlivá kola. Systém poskytuje větší jistotu při řízení podporou agility a stability vozu při průjezdu zatáčkami.

Konfigurovat vozidlo

rezervovat jízdu

Galerie

SOUBORY KE STAŽENÍ

KATALOGY-BROŽURY-CENÍKY

Ceník

Katalog