JAGUAR XJ

Představuje dokonalou kombinaci nejmodernějších technologií, sportovní jízdní dynamiky a okázalého luxusu.

2 307 591 Kč

již od (cena s DPH)

Celohliníková karoserie modelu XJ přináší tužší, odolnější a lehčí konstrukci a je základem dynamických jízdních vlastností. Skelet samonosné karoserie je vyráběn ze 100% z hliníku s využitím technologií lepení a nýtování, známých z leteckého průmyslu. V celé struktuře karoserie není jediný svarový spoj. XJ je lídrem také v oblasti trvalé udržitelnosti, protože až 50 procent hliníku pro výrobu tohoto modelu pochází z recyklovaných materiálů.

Výhled z interiéru modelu XJ je skvělý díky panoramatickému střešnímu oknu z determálního skla v celé šířce interiéru, které zasahuje až nad zadní sedadla. Střešní okno odráží ultrafialové záření a zaplavuje vnitřní prostor přirozeným světlem. Interiér tak působí velmi vzdušně, prostorně a díky účinnému tónování velmi diskrétně. Elektricky ovládané sluneční clony vám v případě potřeby umožní střešní okno zcela zastínit. Speciálně tvrzené sklo zabraňuje nadměrnému zahřívání interiéru.

Nejmodernější informační a zábavní systém Touch Pro značky Jaguar je standardním prvkem všech verzí výbavy modelu XJ. Využitím čtyřjádrového systému na čipu SoC (System on a Chip) od společnosti Intel posouváme myšlenku konektivity vozu na zcela novou úroveň. Systém umožňuje dokonalou integraci chytrého telefonu tak, aby řidič mohl i za jízdy využívat rozmanité služby, které prostřednictvím spojení s okolním světem vylepšují jízdní zážitky.

Konfigurovat vozidlo

rezervova jízdu

Galerie

SOUBORY KE STAŽENÍ

KATALOGY-BROŽURY-CENÍKY

Ceník

Katalog