NOVÉ VOLVO XC90 Plug-in Hybrid

Nový VOLVO XC90 T8 Twin Engine je ohleduplný k přírodě

1 139 393 Kč

již od (cena s DPH)

Nechte se dobít novou energií

V novém Volvu XC90 můžete za jízdy načerpat čerstvou energii. O mimořádně příjemnou jízdu se zde postarají vynikající komfort, snadná ovladatelnost a zdokonalený systém Clean Zone, který bude v interiéru udržovat prvotřídní kvalitu vzduchu. Prodloužený dojezd v režimu čistě elektrické jízdy v praxi znamená, že bude většině lidí k obstarání jejich běžného každodenního dojíždění stačit pouze bezemisní elektrický pohon. V tomto voze se nicméně nebudete dobíjet novou energií pouze Vy. Volvo XC90 totiž prostřednictvím rekuperace automaticky ukládá energii vznikající při brzdění do akumulátoru.

Čistá síla: T8 Twin Engine

Naše nejvyšší motorizace T8 Twin Engine využívá výkonný plug-in hybridní agregát, který nabízí atraktivní kombinaci nenuceného výkonu a nabídky jízdních režimů, které se přizpůsobí každé situaci. Čistě elektrický režim Pure nabízí luxus téměř tiché jízdy doprovázené nulovými emisemi a také dojezd, který je natolik velkorysý, že je dostačující pro každodenní dojíždění většiny lidí. Stejně jako všechny ostatní nové modely Volvo bylo i u Volva XC90 od samého počátku počítáno se začleněním technologie Twin Engine, což znamená, že se nejedná o řešení, které by ubíralo na všestrannosti, stylovosti nebo praktické využitelnosti vozu.

Snazší připojení telefonu

Protože Volvo XC90 podporuje rozhraní Apple CarPlay i Android Auto, displej středové konzoly se téměř okamžitě může proměnit v prodloužení Vašeho chytrého telefonu. Díky tomu můžete využívat hlasové ovládání pro získání pohodlného přístupu ke své hudbě a k textovým zprávám, přičemž prostřednictvím něj můžete i telefonovat. Vzhledem k tomu, že rozhraní Apple CarPlay a Android Auto využívají jen spodní polovinu displeje, budete mít i nadále přístup k ostatním funkcím vozu.

Lepší výhled do všech stran

Kamera s výhledem do 360°, kterou lze na přání Volvo XC90 vybavit, Vám usnadní parkování jednoduše tím, že Vám zprostředkuje výhled z ptačí perspektivy na vůz a jeho blízké okolí. Díky zmíněnému náhledu uvidíte vozidla nebo objekty, které by při výhledu z okna nebo pohledu do zpětných zrcátek zůstaly skryté. Funkci oceníte především při manévrování ve stísněném prostoru. Pohled na okolí vozu je dostupný při stání a v rychlostech do 10 km/h.

Zvuk prémiové kvality

Audiosystém Harman Kardon Premium Sound Vám zajistí vynikající a intenzivní poslechový zážitek. Každý ze 14 reproduktorů je individuálně monitorován a regulován, aby si mohli všichni členové posádky užívat ten nejlepší možný poslechový zážitek. Funkce Automatické vyrovnání zvuku vyrovnává rozdíly v hlasitosti a intenzitě zvuku, což Vám zaručí vyvážený hudební zážitek, aniž byste museli zvuk ručně upravovat. V neposlední řadě je zde Systém řízení basů přizpůsobující reprodukci basových tónů aktuální akustice ve voze pro zajištění bohatého a čistého zvuku.

Vyjádřete své vlastní já

Každá z úrovní výbavy Volva XC90 na Vás udělá dojem kombinací elegance a luxusu s intuitivními technologiemi. Vyberte si tu, která je pro Vás tou pravou.

Momentum

Prémiová varianta

R-Design

Sportovní varianta

Inscription

Luxusní varianta

Příslušenství pro Volvo XC90

Vytvořte si své perfektní SUV XC90. Seznamte se s příslušenstvím, které pozvedne praktičnost, komfort a všestranné zaměření Vašeho vozu na ještě vyšší úroveň.