LAND ROVER DISCOVERY SPORT

Nezaměnitelný design vozu Discovery dotažený k dokonalosti. Modernost a kultivovanost se odrážejí v nových náraznících vpředu i vzadu, v designu masky chladiče a LED světlech. Díky tomu je Discovery Sport ryzím zástupcem modelové řady Discovery.

815 300 Kč

již od (cena bez DPH)

  • VŠESTRANNÉ KOMPAKTNÍ SUV

Všestrannost je základem vozu Discovery Sport, který nabízí flexibilní uspořádání sedadel 5+2, důmyslně řešené úložné prostory a dostatek místa pro všechny.

  • DESIGN

Výrazné křivky, dokonale vyvážené proporce a charakteristický design odlišují Discovery Sport od ostatních.

  • VNITŘNÍ ZPĚTNÉ ZRCÁTKO CLEARSIGHT

Velkorysý zavazadlový prostor je nezbytný pro přepravu nepostradatelných věcí členů vaší rodiny. Při přepravě cestujících a zavazadel však není výhled za vozidlo vždy ideální. Vnitřní zpětné zrcátko ClearSight poskytuje dokonalý přehled o situaci za vozidlem, i když máte omezený výhled.

  • POHON VŠECH KOL

Zajišťuje suverénní jízdu na silnici i v terénu. Na kluzkém povrchu, jako je tráva nebo sníh, může být točivý moment rozdělován mezi přední a zadní kola, aby byla maximalizována trakce.

  • ZOBRAZENÍ CLEARSIGHT GROUND VIEW

Ideální pro jízdu mimo silnice a v náročném terénu. Zobrazení ClearSight Ground View umožňuje dívat se „skrze“ kapotu vozu Discovery Sport a využívat při jízdě několik zobrazení okolí včetně podvozku a kol.

  • TERRAIN ROSPONSE 2

Čtyři jízdní režimy umožňují optimalizovat vůz Discovery Sport podle náročnosti terénu. Systém Terrain Response 2 sleduje jízdní podmínky a systematicky vybírá nejvhodnější jízdní režim, čímž schopnosti tohoto oceňovaného systému posouvá na ještě vyšší úroveň

  • ASISTENT PRO JÍZDU S PŘÍVĚSEM

Řídí směr jízdy přívěsu při couvání. Pomocí otočného voliče ovládáte vyspělého asistenta pro jízdu s přívěsem a na dotykové obrazovce sledujete požadovanou trajektorii přívěsu vozu Discovery Sport.

  • SLEDOVÁNÍ HLOUBKY BRODU

Pomáhá vyhnout se stresu při průjezdu vodou. Systém sledování hloubky brodu poskytuje informace o hloubce vody a vydá upozornění, když se Discovery Sport přiblíží hodnotě maximální brodivosti.

Konfigurovat vozidlo

rezervovat jízdu

Galerie

SOUBORY KE STAŽENÍ

KATALOGY-BROŽURY-CENÍKY

Ceník

Katalog