SVĚT UŽ ZNÁ NOVÉHO DEFENDRA

SVĚT UŽ ZNÁ NOVÉHO DEFENDRA

V úterý 10. září 2019 v 09:50 byl na autosalonu ve Frankfurtu představen nový Land Rover Defender. Tento nový model je výsledkem 70 let inovací a průběžného zlepšování. A přesto, že svým robustním provedením vzdává čest svým předchůdcům, je to ryzí Defender pro 21. století.

Ke klíčovým charakteristikám nového Defendra patří:

1. Odolnost – je vyroben z nejodolnějších materiálů a testován na hranici možností. Konstrukce vozu Defender poskytuje optimální odolnost;

2. Schopnosti – umí se vypořádat s extrémním prostředím. Spolehlivě vás zaveze z městské džungle do přírody a snadno překoná náročný písčitý či zledovatělý terén;

3. Jedinečný, funkční design – Defender je dosud nejschopnějším vozem Land Rover. Můžete si vybrat typ karoserie 90 nebo 110. Obě varianty představují špičku při jízdě v terénu i na silnici. Verze 90 nabízí až šest míst. Verze 110 vám umožní použít třetí řadu sedadel a získat uspořádání sedadel 5 + 2. K dispozici je šest verzí výbav – Defender, S, SE, HSE, First Edition nebo Defender X – a k tomu čtyři pakety příslušenství, každý s nezaměnitelným charakterem odpovídajícím vašemu životnímu stylu. Nejlepší příležitost, jak vůz přizpůsobit podle svých představ.

4. Palubní technologie – nový Defender je vybaven pro dobrodružství 21. století. Disponuje intuitivními a moderními technologiemi zajišťujícími praktičnost, konektivitu a přehled.

Krátké video představující nového Defendra můžete shlédnout zde