NOVÝ LAND ROVER DEFENDER

je výsledkem 70 let inovací a průběžného zlepšování. A přesto, že svým robustním provedením vzdává čest svým předchůdcům, je to ryzí Defender pro 21. století.

1 222 400 Kč

již od (cena bez DPH)

Každý detail vozu Defender vyzařuje klid a sebevědomí. Od odhodlaného výrazu po minimalistické, kultivované povrchové úpravy. Celek, kterému nelze nic vytknout. Mimořádně atraktivní, mimořádně schopný. Odolný a vysoce funkční interiér je důkazem dobrodružného ducha modelu Defender. Konstrukční prvky jsou vyrobeny z odolných materiálů. Intuitivní technologie, jaké pravděpodobně znáte z chytrých telefonů, přinášejí dokonalé propojení s vozem, aniž by mu ubíraly na působivosti.
Kromě bezpočtu simulací a testů na zkušebním zařízení najel Defender 1,2 milionu kilometrů a bylo na něm provedeno více než 45 000 testů, aby bylo zajištěno, že se stane nejodolnějším vozem Land Rover všech dob. Každý detail vozu Defender byl vytvořen pro konkrétní účel, od odolných pryžových rohoží v interiéru po matnou ochrannou fólii karoserie.
Systém inteligentně reguluje rozdělování točivého momentu mezi přední a zadní nápravu. Na náročném povrchu, jako je písek, tráva nebo sníh, může točivý moment rozdělovat mezi přední a zadní kola v zájmu maximální trakce. V extrémních podmínkách, a ztratí-li přední nebo zadní kola trakci, může být až 100 % točivého momentu přeneseno na druhou nápravu v zájmu zajištění optimálního záběru. Systém AWD spolupracuje s elektronicky řízeným protiprokluzovým systémem (ETC) a je tak zárukou jisté jízdy i v těch nejnáročnějších situacích.
Pro ty, kdo mají odvahu vyrazit a žít po svém. Jedinečný systém Terrain Response umožňuje řidiči optimalizovat motor, převodovku, mezinápravový diferenciál a podvozek podle náročnosti terénu. Na přání dodávaný systém Terrain Response 21 posouvá schopnosti tohoto oceňovaného systému na ještě vyšší úroveň. Je vybaven automatickým režimem, který sleduje terén a systematicky volí nejvhodnější nastavení.
Život nám klade do cesty různé překážky. Proto brodivost vozu Defender činí až 900 mm. Průjezd vodou už pro vás tudíž nebude žádnou překážkou. Program brodění v systému Terrain Response zvýší světlou výšku vozidla prostřednictvím elektronicky řízeného pneumatického odpružení*. Jedinečná prostorová 3D kamera se systémem sledování hloubky brodu značky Land Rover využívá ultrazvukové senzory ve vnějších zpětných zrcátkách a upozorňuje řidiče vizuální a zvukovou signalizací, když se hladina vody přiblíží k hranici brodivosti vozidla

Konfigurovat vozidlo

rezervovat jízdu

Galerie

SOUBORY KE STAŽENÍ

KATALOGY-BROŽURY-CENÍKY

Ceník

Katalog