NOVÝ RANGE ROVER EVOQUE

Luxusní SUV nejenom do města, které do segmentu SUV přinesl zcela nové standardy v oblasti designu, schopností a odolnosti.

8 890,– Kč

měsíčně již od (cena bez DPH)

Nový Range Rover Evoque měsíčně již od 8. 890,– Kč bez DPH!

 

Objednejte si exkluzivní SUV s jedinečným designem ještě dnes.

 

Informujte se u svého prodejce nebo na telefonu 777 186 043 či e-mailu info.jlr@dekomsystem.cz.

Přepychové odolné materiály jsou kombinovány s úsporný mild-hybridním ústrojím MHEV pracujícím s napětím 48 V, s tříválcovým plug-in hybridem, s tříválcovými a čtyřválcovými zážehovými motory nebo s dieselovými jednotkami.

 

Nová architektura je zárukou tiché a pohodlné jízdy a zároveň překonává celosvětově nejpřísnější bezpečnostní požadavky. Vůz navíc nabízí více místa pro kolena zadních cestujících, prostornější zavazadlový prostor – dostatečně velký i pro sadu golfových holí a objemnější drobné odkládací prostory.

 

Inovativní technologie Terrain Response 2 splní vaše požadavky, ať už v městském provozu, nebo na vrcholcích hor. Bez ohledu na podmínky se vždy dostanete tam, kam chcete.

Díky kombinaci klíče a chytrého telefonu vás Range Rover Evoque rozpozná a může si zapamatovat řadu nastavení. Pomocí funkce učení je systém Smart Settings schopen automaticky zjišťovat vaše preference na základě vašich zvyků a pravidelných činností.

Ground View vytváří průhlednou kapotu, zatímco obrazovka s vysokým rozlišením ve vnitřním zpětném zrcátku přináší průlom ve výhledu vzad z místa řidiče.

 

Apple CarPlay vás propojí s vaším chytrým telefonem, 4G WiFi hotspot vás připojí k internetu a systém InControl Remote vás propojí s automobilem.

Zajišťuje optimální řízení točivého momentu při rozjíždění na povrchu se sníženou přilnavostí. Režim pro rozjezd na kluzkém povrchu (LTL) je aktivní, dokud Range Rover Evoque nedosáhne rychlosti 30 km/h, kdy vůz plynule přejde zpět do zvoleného režimu jízdy.

Konfigurovat vozidlo

rezervova jízdu

Galerie

SOUBORY KE STAŽENÍ

KATALOGY-BROŽURY-CENÍKY

Ceník

Katalog