NOVÝ RANGE ROVER EVOQUE

Luxusní SUV nejenom do města, které do segmentu SUV přinesl zcela nové standardy v oblasti designu, schopností a odolnosti.

825 000,– Kč

již od (cena bez DPH)

 
  • NOVÝ RANGE ROVER EVOQUE DOSTUPNĚJŠÍ NEŽ KDY DŘÍVE!

Nový Range Rover Evoque měsíčně již od 8. 890,– Kč bez DPH!

Objednejte si exkluzivní SUV s jedinečným designem ještě dnes.

Informujte se u svého prodejce nebo na telefonu 777 186 043 či e-mailu info.jlr@dekomsystem.cz.

  • SUVERÉNNÍ A BEZPEČNÁ JÍZDA

Přepychové odolné materiály jsou kombinovány s úsporný mild-hybridním ústrojím MHEV pracujícím s napětím 48 V, s tříválcovým plug-in hybridem, s tříválcovými a čtyřválcovými zážehovými motory nebo s dieselovými jednotkami. Nová architektura je zárukou tiché a pohodlné jízdy a zároveň překonává celosvětově nejpřísnější bezpečnostní požadavky. Vůz navíc nabízí více místa pro kolena zadních cestujících, prostornější zavazadlový prostor – dostatečně velký i pro sadu golfových holí a objemnější drobné odkládací prostory. Inovativní technologie Terrain Response 2 splní vaše požadavky, ať už v městském provozu, nebo na vrcholcích hor. Bez ohledu na podmínky se vždy dostanete tam, kam chcete.

  • DOKONALÁ ROVNOVÁHA TECHNOLOGIE A LUXUSU

Díky kombinaci klíče a chytrého telefonu vás Range Rover Evoque rozpozná a může si zapamatovat řadu nastavení. Pomocí funkce učení je systém Smart Settings schopen automaticky zjišťovat vaše preference na základě vašich zvyků a pravidelných činností.

  • INTUITIVNÍ A INOVATIVNÍ

Ground View vytváří průhlednou kapotu, zatímco obrazovka s vysokým rozlišením ve vnitřním zpětném zrcátku přináší průlom ve výhledu vzad z místa řidiče. 

Apple CarPlay vás propojí s vaším chytrým telefonem, 4G WiFi hotspot vás připojí k internetu a systém InControl Remote vás propojí s automobilem.

  • REŽIM PRO ROZJEZD NA KLUZKÉM POVRCHU
Zajišťuje optimální řízení točivého momentu při rozjíždění na povrchu se sníženou přilnavostí. Režim pro rozjezd na kluzkém povrchu (LTL) je aktivní, dokud Range Rover Evoque nedosáhne rychlosti 30 km/h, kdy vůz plynule přejde zpět do zvoleného režimu jízdy.

Konfigurovat vozidlo

rezervovat jízdu

Galerie

SOUBORY KE STAŽENÍ

KATALOGY-BROŽURY-CENÍKY

Ceník

Katalog