RANGE ROVER

Přirozeně komfortní, špičkově vybavený a dokonale propracovaný. Dekorativní prvky a nová ozdobná obložení umocňují dojem kultivovanosti, která je nedílnou součástí každého vozu Range Rover.

2 330 000 Kč

již od (cena bez DPH)

 

Range Rover je nezaměnitelný díky třem klasickým rysům – linii střechy, nepřerušované spodní linii oken a výrazné spodní části vozu. Nový model roku 2018 i tak prošel spoustou inovativních změn. Nová maska chladiče, přední nárazník a kapota společně s integrovanými koncovkami výfukové soustavy dotvářejí spolu s novými laserovými světlomety Pixel LED již tak působivý moderní vzhled vozu. 

Skutečně prvotřídní zážitek z jízdy. Úchvatný a dokonale vybavený interiér vozu Range Rover nabízí komfort čtyřsedadlové konfigurace a současně praktičnost pětimístného uspořádání. Přední i zadní sedadla jsou nyní sklopná v ještě větším úhlu a díky příjemnému čalounění nabízejí vyšší pohodlí.

Range Rover je vybaven řadou technologií určených k zajištění kultivované jízdy a neustálé konektivity – od dotykových spínačů na volantu, které zůstávají skryté, dokud nejsou osvětlené, po integrované 10″ dotykové obrazovky systému Touch Pro Duo.

Díky pohonu všech kol (AWD) je jízda v terénu suverénní a přesná. K udržení optimální trakce a jisté jízdy za všech podmínek je pohon vozu Range Rover řízen souborem pečlivě vyvinutých technologií.

Přídavné nižší převodové stupně se mohou stát neocenitelným pomocníkem v náročných podmínkách, jako je jízda v terénu nebo jízda s přívěsem. Dvoustupňová rozdělovací převodovka zajistí v takových případech odpovídající rychlost a dokonalé ovládání.

Asistent pro sjíždění strmých svahů (HDC), patentovaný značkou Land Rover, je součástí standardní výbavy. Pomáhá řidiči bezpečně sjíždět náročná klesání. Dosahuje toho udržováním konstantní rychlosti jízdy a individuálním přibrzďováním jednotlivých kol.

Range Rover se může pochlubit brodivostí až 900 mm. Náš na přání dodávaný systém sledování hloubky brodu využívá senzory ve vnějších zpětných zrcátkách, které vás upozorní, když se hladina vody přiblíží k hranici brodivosti vozidla. Řídicí systém poskytuje informace v reálném čase, což je obzvláště užitečné za šera.

Range Rover si díky nejvyšší přípustné hmotnosti přívěsu až 3 500 kg2 exkluzivně vyvinutým technologiím snadno poradí i s těmi největšími výzvami. Užijte si pohodlí díky na přání dodávanému příslušenství, jako je elektricky výsuvné tažné zařízení, vyspělý asistent pro jízdu s přívěsem nebo nastavení výšky vzadu.

Konfigurovat vozidlo

rezervovat jízdu

Galerie

SOUBORY KE STAŽENÍ

KATALOGY-BROŽURY-CENÍKY

Ceník

Katalog