Síla volby: Přichází výkonný Land Rover Defender V8 a speciální edice

Síla volby: Přichází výkonný Land Rover Defender V8 a speciální edice

Výkonný Defender V8 odkazující na desítky let dlouhou historii modelů Land Rover s osmiválcovým motorem doplňuje nabídku plug-in hybridních a úsporných zážehových i vznětových jednotek řady Ingenium.

  • Defender V8 90 a 110: Nový kompresorem přeplňovaný motor o výkonu 525 koní pohání nejrychlejší a nejvýkonnější Defender, jaký se kdy sériově vyráběl; z nuly na 100 km/h zrychlí za 5,2 sekundy a jeho nejvyšší rychlost je 240 km/h. 
  • Nová a silná vlajková loď: Limitovaná edice Defender V8 Carpathian přidává k vysokému výkonu a schopnostem Defenderu V8 unikátní kombinaci designových prvků.
  • Speciální edice: Provedení Defender XS Edition nahrazuje úspěšnou First Edition a zahrnuje výrazně upravený vnější vzhled i komplexní výbavu.
  • Větší obrazovka: Nově je pro intuitivní multimediální systém Pivi Pro k dispozici dotyková obrazovka o velikosti 11,4 palce dodávaná na přání*, která je o více než 60 % větší než stávající displej. Pohodlí zvyšuje také bezdrátové dobíjení chytrých zařízení*.
  • Početnější rodina: Neuvěřitelně široká nabídka pro model Defender zahrnuje deriváty 90, 110 a Hard Top, zážehové a vznětové motory nebo plug-in hybridní provedení schopné ujet v elektrickém režimu 43 km**.
  • Předběžná cena modelu Land Rover Defender 90 V8 začíná na českém trhu od 3 144 594 Kč, cena verze 110 V8 startuje od 3 241 400 Kč. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *