Ve vozech Volvo je nyní k dispozici aplikace Waze

Ve vozech Volvo je nyní k dispozici aplikace Waze

Naše knihovna palubních aplikací se rozšířila o aplikaci, kterou je Waze. Ta je nyní dostupná celosvětově pro všechny vozy Volvo s integrovanými službami Google. Na základě naší spolupráce je nyní možné vůbec poprvé nabídnout aplikaci Waze také řidičům ve Spojených státech amerických a v asijsko-pacifickém regionu.

Pro získání toho nejlepšího z nabídky funkcí Waze, kam patří přepočítání trasy v reálném čase, navigace a dopravní upozornění, stačí jen jednorázově stáhnout aplikaci z obchodu Google Play do palubního systému vašeho vozu Volvo. Aplikace Waze bude následně dostupná po jednom klepnutí na displej bez ohledu na to, kdo vůz řídí a jaké zařízení používá.

Díky integraci aplikace Waze do palubního systému se při svém každodenním cestování vyhnete nepříjemným a rušivým aspektům plynoucím z využívání navigačního systému v telefonu, přičemž budete mít i nadále k dispozici vynikající funkce, které očekáváte od aplikace Waze v mobilním telefonu.

Informace palubní aplikace Waze se plynule zobrazují na displeji středové konzoly v rámci uživatelského rozhraní Volvo, na které jste zvyklí. Sledování navigačních pokynů je na větším displeji infotainment systému Volvo, který je z pohledu řidiče umístěn v lepším zorném úhlu, mnohem pohodlnější.

„Nadále pokračujeme v rozšiřování naší nabídky palubních aplikací, abychom mohli našim zákazníkům nabídnout více výhod a možností, jak si vůz přizpůsobit svým potřebám,“ říká Erik Severinson, náš globální ředitel pro nové programy a provozní strategii. „Zavázali jsme se k nepřetržitému zlepšování uživatelského zážitku ve vozech Volvo prostřednictvím vyvíjení našeho vlastního softwaru a pokračující spolupráce s technologickými společnostmi, jako jsou Google a Waze.“

„Jsme nadšeni, že můžeme veřejnost informovat o naší spolupráci se společností Volvo Cars. Majitelé vozů Volvo po celém světě nyní získají prostřednictvím palubního infotainment systému přístup k tomu nejlepšímu, co aplikace Waze nabízí – tedy k navigaci v reálném čase, plánování tras a upozorněním na dopravní problémy,“ uvedl Aron Di Castro, ředitel společnosti Waze pro marketing a partnerství. „Možnost využívat navigaci v reálném čase, plánování tras a dopravní upozornění aplikace Waze zobrazující se plynule na displeji palubního systému, aniž by bylo nutné připojovat k vozu telefon, přispívá k jednoduššímu a hladkému jízdnímu zážitku.“

S emulátorem Android, který je dostupný v portálu společnosti Volvo Cars pro vývojáře, mohla společnost Waze virtuálně vyvinout a otestovat palubní aplikaci pro použití v rámci palubního infotainment systému. Dvojité testování umožnilo týmu zaručit vysoce kvalitní uživatelský zážitek ještě před dnešním uvolněním aplikace pro vozy zákazníků.