ZCELA NOVÝ DISCOVERY

Discovery představuje zásadní pokrok v designu SUV. Je zhmotněním vize značky Land Rover o nejvšestrannějším a nejschopnějším SUV.

1 312 200 Kč

již od (cena bez DPH)

 • EXTERIÉR
Model Discovery má přesto, že je plnohodnotným SUV, nádherné proporce. Světlomety a koncová světla kopírují křivky karoserie a v kombinaci s krátkými převisy vpředu a vzadu vizuálně vůz zkracují. Výrazně skloněné čelní sklo, stoupající boční linie prolisu a elegantní silueta s ladnými křivkami vytvářejí proudnicový a dynamický tvar přinášející příznivé hodnoty aerodynamické účinnosti spolu s jedním z nejprostornějších interiérů ve své třídě.
 • INTERIÉR

Mimořádně atraktivní interiér je opětovným představením klasických designových prvků vozu Discovery využívajících působivé horizontální a vertikální linie, které se propojují v přístrojové desce. Použití prémiové kůže, ozdobného obložení ze dřeva a kovu spojené s dokonalým řemeslným zpracováním vytvářejí atmosféru kultivovaného moderního životního stylu.

 • SEDM SEDADEL
Volitelných sedm plnohodnotných sedadel v novém Discovery je příkladem skutečného komfortu a všestrannosti. Díky uspořádání ve třech řadách s praktickým ovládáním nenabízí žádné jiné vozidlo této třídy tak příjemné prostředí. Stupňovité uspořádání sedadel zajišťuje, že všichni cestující mají maximálně komfortní výhled a střecha s odstupňovanou výškou pak poskytuje více místa nad hlavou. Sedadla jsou doplněna inteligentním sklápěním, které vám umožní nakonfigurovat sedadla druhé a třetí řady pomocí spínačů umístěných v zavazadlovém prostoru, nebo na hlavním dotykovém displeji. Díky průkopnické technologii od společnosti Land Rover můžete navíc nakonfigurovat sedadla na dálku pomocí aplikace v chytrém telefonu.
 • MAXIMUM KAPACITY
Nový Discovery je nabit důmyslně navrženými úložnými schránkami, do kterých se dají uložit všechna elektronická zařízení, turističtí průvodci a další předměty. Například odkládací přihrádka středové loketní opěrky se dá překlopit o 180°, takže vznikne plochá přihrádka, když by cestující ve druhé řadě potřebovali více úložného prostoru. Kapsy ve dveřích pojmou lahev s objemem 1 litru vpředu a 0,5 litru ve druhé řadě. V sedmimístné verzi mohou cestující ve třetí řadě využívat samostatné úložné prostory v bočním panelu. Zavazadlový prostor pojme větší náklad, než jakékoliv SUV této třídy. Za předními sedadly nabízí prostor s objemem až 2 406 litrů, za druhou řadou sedadel je k dispozici velkorysých 1 137 litrů. Za třetí řadu sedadel se případně vejdou tři příruční zavazadla.
 • NÁRAMEK ACTIVITY KEY
Žít život na maximum je s volitelným systémem Activity Key ještě jednodušší. Pro ještě větší pohodlí je gumový náramek odolný a zcela vodotěsný, což vám umožní užívat si nejrozmanitější aktivity – od plachtění po skoky padákem. Klíček od vozu tak nebudete muset nosit stále u sebe.
 • SYSTÉM TOUCH PRO
Systém Touch Pro nabízí 10″ dotykovou obrazovku s vysokým rozlišením a posouvá konektivitu a zábavu v modelu Discovery na nejlepší možnou úroveň. Pyšní se čistým moderním designem, nabízí poutavé audiovizuální zážitky a podporuje technologii „Plug and Play“ přes porty USB, které rovněž umožňují ukládání filmů a hudby. Nabíjecí body pro různá zařízení. Jinými slovy – systém InControl Touch Pro poskytuje nepřeberné množství informací a zábavy a disponuje těmi nejintuitivnějšími a nejvyspělejšími technologiemi, které zaručí, že si všichni užijí jízdu ve voze na maximum.
 • ELEKTRICKY OVLÁDANÉ VNITŘNÍ VÍKO ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU
Model Discovery je vybaven inovativním elektricky ovládaným vnitřním víkem zavazadlového prostoru, které po vysunutí vytvoří plochu využitelnou při společenských a sportovních akcích, a současně poskytuje větší ochranu před nepříznivým počasím. Tato plocha také umožňuje snadnější nakládání a slouží jako zajišťovací prvek, když je zavazadlový prostor plný. Elektricky ovládané vnitřní víko zavazadlového prostoru je součástí standardní výbavy verzí HSE a HSE Luxury a výbavou na přání verzí S, SE a Landmark Edition.
 • ELEKTRICKY OVLÁDANÉ VÍKO ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU SE SENZOREM PŘIBLÍŽENÍ
Elektricky ovládané víko zavazadlového prostoru se senzorem přiblížení vám umožní ovládat zadní výklopné víko (funkce otevírání a zavírání) zvenku, aniž byste se museli dotknout vozidla nebo chytrého klíče. Za předpokladu, že vůz detekuje přítomnost chytrého klíče, lze zadní víko ovládat pohybem nohy pod zádí vozidla. Díky dvěma senzorům na obou stranách výklopného víka je možné ovládat zadní víko z chodníku, aniž by bylo nutné stát bezprostředně za vozidlem.
 • TERRAIN RESPONSE 2
Naše jedinečné systémy Terrain Response umožňují řidiči optimalizovat nastavení motoru, převodovky, mezinápravového diferenciálu a podvozkových systémů v souladu s požadavky daného terénu pomocí snadno volitelných jízdních režimů. Na přání dodávaný systém Terrain Response 24 dále vše vylepšuje sledováním jízdních podmínek a automatickou volbou vhodného jízdního režimu pro konkrétní podmínky.
 • SYSTÉM SLEDOVÁNÍ HLOUBKY BRODU (WADE SENSING)
Díky nejlepší maximální brodivosti ve své třídě3 – až 900 mm – může být volitelný systém sledování hloubky brodu velkým pomocníkem. Tento jedinečný systém značky Land Rover využívá senzory ve vnějších zpětných zrcátkách, které k řidiči v reálném čase přenášejí obrazové informace o hloubce ponoření vozidla a maximální brodivosti prostřednictvím dotykového displeje.
 • JÍZDA S PŘÍVĚSEM
V průběhu let si model Discovery získal celosvětový věhlas pro své tažné schopnosti. Díky přípustné hmotnosti přívěsu až 3 500 kg a souboru inovativních funkcí pro jízdu s přívěsem vás ani nový Discovery v tomto směru nezklame. Praktickými pomocníky jsou například elektricky ovládané tažné zařízení, asistent pro připojení přívěsu nebo systém měření svislého zatížení přívěsu. Manévrování s přívěsem usnadní asistent pro couvání s přívěsem, díky kterému získáte přesné pokyny zobrazované na dotykovém displeji.

Konfigurovat vozidlo

rezervovat jízdu

Galerie

SOUBORY KE STAŽENÍ

KATALOGY-BROŽURY-CENÍKY

Ceník

Katalog