JAGUAR E-PACE

Díky vylepšené jízdní dynamice a kultivovanosti je každá jízda v modelu E‑PACE dokonalým zážitkem.

799 000 Kč

již od (cena bez DPH)

Model E‑PACE má dramaticky tvarovanou karoserii a robustní záď, což z něj činí dynamické, agilní SUV s liniemi kupé. Díky elegantním LED světlometům a charakteristickým zadním LED světlům je model E‑PACE na silnici nepřehlédnutelný. Pokud si přejete zlepšit bezpečnost a zároveň zvýraznit styl, zvolte Matrix LED světlomety s LED signaturou a animovanými ukazateli směru.

Interiér modelu E PACE je zaměřený na řidiče a vyznačuje se vysoce kvalitními materiály a moderním designem. Prostor řidiče je neuvěřitelně pohodlný. Všechny ovládací prvky a voliče se nachází v optimální vzdálenosti, takže si můžete plně vychutnat úžasnou jízdu.

Moderní technologie modelu E‑PACE, které zaručují bezpečnější a příjemnější cestování, zahrnují náš informační a zábavní systém Touch Pro využívající 10″ dotykovou obrazovku ve stylu tabletu.

Na přání dodávaný průhledový displej (HUD) zobrazuje na čelním skle klíčové údaje o vozidle. Nabízí zřetelnou plnobarevnou grafiku ve vysokém rozlišení, takže lépe vidíte veškeré informace i zásahy řidiče.

Devítistupňová automatická převodovka modelu E PACE je velmi pohotová, kultivovaná a účinná. Rychlým řazením umožňuje suverénní akceleraci a předjíždění. Lehká, vyspělá šestistupňová manuální převodovka zaručuje plynulé řazení s krátkými dráhami pohybu řadicí páky, díky čemuž nabízí intenzivnější zapojení řidiče a nižší spotřebu paliva.

Systém pohonu všech kol (AWD) inteligentně reguluje rozdělování točivého momentu mezi přední a zadní nápravu, což zaručuje suverénní výkon v různých provozních podmínkách. Točivý moment se rozděluje mezi obě nápravy tak, aby byla plně využita dostupná trakce všech čtyř pneumatik.

Systém Adaptive Dynamics (adaptivní podvozek), který se dodává na přání, sleduje polohu kol, pohyby karoserie a na základě získaných údajů poskytuje precizní jízdní dynamiku a komfortní odpružení. Elektronicky řízené tlumiče optimálně upravují nastavení charakteristiky tlumení, aby byla za všech okolností zajištěna optimální rovnováha mezi komfortem, vytříbeností a sportovním charakterem.

Na přání dodávaný konfigurovatelný režim Dynamic umožňuje nastavit mapování plynového pedálu, činnost převodovky, řízení, a, odpružení vozu E PACE podle osobních požadavků, a tím docílit kultivovaného, a příjemného jízdního projevu nebo maximálního výkonu vozidla. 

Systém All Surface Progress Control zvyšuje jistotu při jízdě na kluzké vozovce. Jedná se o tempomat pro pomalou jízdu, který modelu E PACE pomáhá zvládat situace s nízkou adhezí bez ohledu na počasí. Vy se tak můžete plně soustředit na řízení. 

Interiér modelu E‑PACE je moderní, stylový a precizně zpracovaný, jak od vozů značky Jaguar očekáváte, a nabízí prvotřídní úložné prostory.

Konfigurovat vozidlo

rezervovat jízdu

Galerie

SOUBORY KE STAŽENÍ

KATALOGY-BROŽURY-CENÍKY

Ceník

Katalog