1_5d1b562e6c6cc - copy
servis
Provedeme garanční prohlídku, připravíme ho na dovolenou a dlouhou cestu,
aby byl ještě spolehlivější. Aby váš vůz zůstal stále šarmantní, použijeme k jeho mytí a čištění ruční myčku.
Pro diagnostiku poruch a závad používáme nejmodernější výpočetní techniku. V případě potřeby aktualizujeme
software v řídících modulech. Disponujeme pneuservisem a geometrií.
1_5d1b562e6c6cc - copy
servis
Provedeme garanční prohlídku, připravíme ho na dovolenou a dlouhou cestu,
aby byl ještě spolehlivější. Aby váš vůz zůstal stále šarmantní, použijeme k jeho mytí a čištění ruční myčku.
Pro diagnostiku poruch a závad používáme nejmodernější výpočetní techniku. V případě potřeby aktualizujeme
software v řídících modulech. Disponujeme pneuservisem a geometrií.
previous arrow
next arrow

ZVÝHODNĚNÉ ZIMNÍ KOMPLETY JAGUAR A LAND ROVER

Zimní komplety pro sezónu 2022/2023 lze objednat pouze na showroomu v Hradci Králové. V případě informací nebo konkrétní objednávky využijte telefonní kontakt +420 495 581 635 nebo e-mail roman.svicka@dekomsystem.cz.

SERVIS LAND ROVER

pondělí až pátek: 

sobota a neděle: 

+420 495 581 635

roman.svicka@dekomsystem.cz

Náš autorizovaný servis Jaguar Land Rover vyhovuje přísným standardům značky ohledně kvality poskytovaných služeb, čímž je zajištěna maximální starostlivost o špičkovou výkonnost a ochranu vašeho vozu. Disponujeme originálními diagnostickými zařízeními, která detekují závady na mechanických a elektronických systémech vozidla. V případě potřeby provádíme aktualizaci softwaru v řídících modulech. Při opravách používáme výhradně originální díly Jaguar Land Rover, aby byla zajištěna kvalita a dlouhá životnost dílů a automobilů. Pro objednávání náhradních dílů používáme speciální elektronický katalog dílů, díky kterému objednáme díly dle VIN přesně na váš vůz. Máme vlastní pneuservis a geometrii, nabízíme uskladnění pneumatik, zajištění STK, vyřízení pojistných událostí, ruční mytí vozů. Provozujeme služby lakovny a plánujeme otevřít klempírnu.

Servisní prohlídky provádíme v souladu s postupy značky Jaguar Land Rover. Díky tomu si můžete zjistit cenu své servisní prohlídky dopředu. Značka Jaguar Land Rover definuje ceny servisních prohlídek dle typu vozu a nájezdu kilometrů a my tyto ceny dodržujeme. Kontaktujte našeho přejímacího technika ohledně podrobnějších informací.

Našim zákazníkům nabízíme služby pick-up servisu, odvozu, případně zapůjčení náhradního vozu. Pokud se rozhodnete na opravu počkat, máme pro vás pohodlnou klientskou zónu s připojením na Wi-Fi, klimatizací a zajímavými magazíny. Můžete si u nás také dopředu zamluvit zasedací místnost a vyřídit si své schůzky.

Od počátku našeho podnikání stavíme na principech odbornosti, stability, spolehlivosti, nadstandardních službách a především osobním přístupu ke každému zákazníkovi. Prodejem a servisem luxusních vozů se zabýváme již přes 20 let. Disponujeme kvalifikovaným týmem odborníků, kteří jsou pravidelně proškolování v Rakousku. Během servisních prací používáme výrobcem předepsané nástroje a dodržujeme podrobné technické postupy.

Servisní historii u nových vozů nyní zaznamenáváme do Online servisní historie. V této databázi naleznete informace o inspekčních prohlídkách, plánovaných údržbách a dalších servisních službách. Moderní bezpapírová archivace dokumentů vám umožňuje kdykoliv a kdekoliv nahlédnout do uložených informací o vašem voze. Přístup k vaší servisní historii vozu Land Rover je po registraci vždy online přístupný.

Blíží se konec vaší záruky Jaguar Land Rover? Neponechejte nic náhodě a objednejte si u nás prodloužení záruky, případně asistence. Zvýšíte tím hodnotu svého vozu a vyhnete se nenadálým vydáním za opravy. Prodloužit záruku lze o jeden rok a 30 000 km nebo o dva roky a o 50 000 km. Můžete tak získat až 5 let záruky (do 150 000 km) na váš vůz.

V autorizovaném servisu DEKOM SYSTEM seženete veškeré značkové zboží Jaguar Land Rover. Doporučujeme používat originální náhradní díly, které zajistí dlouhou životnost, bezpečnost a spolehlivost vašeho vozu. Náhradní díly dodáme dle VIN přesně na váš vůz. Naši vyškolení technici vám s výběrem správného dílu rádi poradí.

Nabízíme celou škálu praktického příslušenství od designových doplňků, stupaček, držáků a nosičů, střešních boxů, lan, zádržných systémů, tažných zařízení až po ledničky a držáky na iPad. Nabídku si můžete prohlédnout zde.

DEKOM SYSTEM nabízí také Jaguar Land Rover doplňky a lifestylové produkty. Pořízením značkového deštníku, bundy, kšiltovky, polo trika nebo pera se dokonale sladíte se svým vozem. V katalogu merchandise naleznete doplňky jako cestovní tašky, pouzdra na notebook, oblečení, dárkové předměty, modely aut Land Rover, kancelářské potřeby a další praktické Land Rover produkty. Nabídku si můžete prohlédnout zde.

Je váš vůz nepojízdný? První, co byste měli udělat, je kontaktovat svoji asistenční službu. Asistenční služby jsou součástí vaší standardní záruky, často i součástí vašeho pojištění. Pokud ovšem tyto možnosti selžou, nebo nejsou pro vás k dispozici, rádi odtah vašeho vozu k nám sjednáme.

SERVIS VOLVO

pondělí až pátek: 

sobota a neděle: 

RECEPCE SERVIS +420 466 530 022

POHOTOVOST +420 777 186 058

Díky své devatenáctileté tradici patříme k dealerům Volvo s nejdelší tradicí v České republice. Rádi se postaráme o vaše zbrusu nové Volvo i vašeho Volvo veterána. Splňujeme přísné standardy značky Volvo, dodržujeme přesné postupy a používáme výhradně originální díly Volvo, aby byla zachována dlouhá životnost, kvalita, výkon a jízdní vlastnosti servisovaných vozů. Servisní dílna je vybavena nejmodernějšími diagnostickými přístroji, pneuservisem, geometrií a ruční myčkou. Samozřejmostí je služba uskladnění pneumatik, zajištění STK i kompletní vyřízení pojistných událostí. Na naší pobočce v Hradci Králové provozujeme lakovnu a plánujeme otevření klempírny.

Našim zákazníkům nabízíme služby pick-up servisu, odvozu, případně zapůjčení náhradního vozu. Pokud se rozhodnete na opravu počkat, máme pro vás pohodlnou klientskou zónu s připojením na Wi-Fi, klimatizací a zajímavými magazíny. Nabízíme posezení v prvním poschodí, kde si můžete v pohodlí vyřídit si své schůzky.

Moderní vozy Volvo jsou vybaveny nejnovějšími informačními technologiemi, které vyžadují pravidelné aktualizace. Značka Volvo neustále pracuje na vývoji a vylepšování softwaru a funkcí svých vozů. Proto jsou aktualizace nedílnou součástí servisních prací. Nezapomeňte také na aktualizace vašich mapových podkladů v navigaci, aby vám na cestách neunikla žádná křižovatka a nezaskočila vás žádná nová jednosměrka. Obraťte se na nás s aktualizací navigačních systémů RTI, Sensus i MapCare.

V rámci servisní akce 4+ jsme pro vás připravili speciální cenovou nabídku na pravidelné údržby a opravy vašeho vozu Volvo.

Cílem naší nabídky je přesvědčit vás o cenové dostupnosti servisu Volvo při dodržení nejvyšších nároků na kvalitu práce a kvalitu použitých originálních náhradních dílů. Nezáleží na tom, jak starý vůz vlastníte a kde jste ho koupili, u nás jste vždy vítáni. Volvo totiž zůstává Volvem jen v autorizovaném servisu Volvo.

Servisní akce 4+ se slevou na díly 15 až 25 % pro vozy mod. roku 17 a starší.

4+ = 15 % sleva na náhradní díly (modelový rok 17)

5+ = 20 % sleva na náhradní díly (modelový rok 16,15,14)

8+ = 25 % sleva na náhradní díly (modelový rok 13 a starší)

Nabízíme také akční ceny na údržbu, výměnu dílů a seřízení rozvodů motoru.

Jedině originální díly Volvo zajistí bezproblémový a bezpečný provoz vašeho vozu. Objednejte si potřebný díl v DEKOM SYSTEM. Požadovanou součástku vyhledáme v elektronickém katalogu dle typu vozu a VIN tak, aby přesně pasovala tam, kam potřebujete. Naši vyškolení odborníci jsou připraveni poradit, objednat a dodat originální náhradní díl Volvo do 24 hodin.

Nepodceňte ani výběr příslušenství a doplňků a spolehněte se na značkové zboží Volvo, které splňuje nejpřísnější požadavky na kvalitu a bezpečnost. Dodáváme designové doplňky, nášlapy, držáky a nosiče, střešní boxy, tažná zařízení, gumové vany, klece na zvířata, dětské sedačky a spoustu dalšího.

Kompletní nabídku příslušenství Volvo si můžete prohlédnout zde.

Stylové oblečení, kšiltovky, modely aut a dárky Volvo si můžete vybrat zde.

Nabízíme sjednání prodloužené záruky, která vás ochrání před výdaji za nepředvídané opravy po uplynutí standardní dvouleté záruky výrobce. Prodlouženou záruku si můžete sjednat na dobu 12, 24 nebo 36 měsíců, a to ve všech případech do maximálního nájezdu 150 000 km. Záruka platí po celé Evropě a nároky plynoucí ze záruky lze přenést na příštího majitele.

Je váš vůz nepojízdný? První, co byste měli udělat, je kontaktovat svoji asistenční službu. Asistenční služby jsou součástí vaší standardní záruky, často i součástí vašeho pojištění. Pokud ovšem tyto možnosti selžou, nebo nejsou pro vás k dispozici, rádi odtah vašeho vozu k nám sjednáme.

SERVIS JAGUAR

pondělí až pátek: 

sobota a neděle: 

+420 495 581 635

roman.svicka@dekomsystem.cz

Náš autorizovaný servis Jaguar vyhovuje přísným standardům značky ohledně kvality poskytovaných služeb, čímž je zajištěna maximální starostlivost o špičkovou výkonnost a ochranu vašeho vozu. Disponujeme originálními diagnostickými zařízeními, která detekují závady na mechanických a elektronických systémech vozidla. V případě potřeby provádíme aktualizaci softwaru v řídících modulech. Při opravách používáme výhradně originální díly Jaguar, aby byla zajištěna kvalita a dlouhá životnost dílů a automobilů. Pro objednávání náhradních dílů používáme speciální elektronický katalog dílů, díky kterému objednáme díly dle VIN přesně na váš vůz. Máme vlastní pneuservis a geometrii, nabízíme uskladnění pneumatik, zajištění STK, vyřízení pojistných událostí, ruční mytí vozů. Od března 2018 provozujeme služby lakovny a klempírny.

Vůz značky Jaguar podává špičkové výkony, pokud jeho údržbu provádí odborníci. Z toho důvodu by jeho údržba a inspekce měla být prováděna v doporučených intervalech a prostřednictvím certifikovaných smluvních partnerů Jaguar. Všechny aktuální modely Jaguar jsou vybavené ukazatelem servisních intervalů, který se zobrazuje na informačním displeji. Tento ukazatel se rozsvítí, pokud má další servisní prohlídka následovat za méně než cca 3 000 km. U nás v DekomSystem máte jistotu, že pracemi na vašem vozu budou pověřeni pouze kvalifikovaní technici za přísného dodržení postupů značky Jaguar.

Našim zákazníkům nabízíme služby pick-up servisu, odvozu, případně zapůjčení náhradního vozu. Pokud se rozhodnete na opravu počkat, máme pro vás pohodlnou klientskou zónu s připojením na Wi-Fi, klimatizací a zajímavými magazíny. Můžete si u nás také dopředu zamluvit zasedací místnost a vyřídit si své schůzky.

Od počátku našeho podnikání stavíme na principech odbornosti, stability, spolehlivosti, nadstandartních službách a především osobním přístupu ke každému zákazníkovi. Prodejem a servisem luxusních vozů se zabýváme již 20 let. Disponujeme kvalifikovaným týmem odborníků, kteří jsou pravidelně proškolování v Rakousku. Během servisních prací používáme výrobcem předepsané nástroje a dodržujeme podrobné technické postupy.

Servisní historii u nových vozů nyní zaznamenáváme do Online servisní historie. V této databázi naleznete informace o inspekčních prohlídkách, plánovaných údržbách a dalších servisních službách. Moderní bezpapírová archivace dokumentů vám umožňuje kdykoliv a kdekoliv nahlédnout do uložených informací o vašem voze. Přístup k vaší servisní historii vozu Jaguar je po registraci vždy online přístupný.

Skutečně se staráme. Naše úsilí o dokonalost a pozornost věnovaná detailům nekončí okamžikem, kdy váš vůz opustí výrobní závod. Jaguar Care nabízí pro aktuální modelovou řadu* Jaguar velmi konkurenceschopný soubor zákaznických služeb, které dopřejí majitelům nových vozů pocit naprosté jistoty: tříletou záruku a pravidelné servisní prohlídky po dobu tří let od první registrace/ předání vozidla prvnímu držiteli (co nastane dříve) – bez omezení kilometrů, resp. do 100 000 km (v závislosti na modelu)* a bez dodatečných nákladů.** (zobrazit více)

V autorizovaném servisu DEKOM SYSTEM seženete veškeré značkové zboží Jaguar. Doporučujeme používat originální náhradní díly, které zajistí dlouhou životnost, bezpečnost a spolehlivost vašeho vozu. Náhradní díly dodáme dle VIN přesně na váš vůz. Naši vyškolení technici vám s výběrem správného dílu rádi poradí.

Nabízíme celou škálu designového i praktického příslušenství Jaguar od spojlerů, brzdových třmenů, koncovek výfuků, přes nosiče, střešní boxy, tažná zařízení až po ledničky, držáky na iPad a dokovací stanice. Nabídku si můžete prohlédnout zde.

Středobodem vozů Jaguar je dynamický design. S produkty z lifestylové kolekce Jaguar budete i vy nezaměnitelní. V katalogu doplňků Jaguar naleznete značková trika, košile, bundy, kšiltovky a celou řadu kvalitních kožených produktů od peněženek po brašny a obaly na iPhone. Nabídku naleznete zde.

Nezáleží na tom, zda jste doma nebo kdekoliv na cestě po Evropě: pokud je záruka vašeho vozu platná, poskytuje vám Jaguar Europa Service kompletní ochranu. Více informací zde. Pokud již Váš vůz v záruce není, obraťte se na DekomSystem. Rádi vám poradíme, případně zajistíme odtah vozu.

objednávka servisu

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení odpovědi na daný dotaz/poptávku.