JAGUAR I-PACE

Úžasný výkon značky a dynamika s nulovými emisemi – to je první ryze elektrické SUV značky Jaguar.

1 747 000 Kč

již od (cena bez DPH)

Každý designový prvek inspirovaný supersportovními vozy – od výrazných podběhů předních kol po zadní difuzor – umožňuje vozu I-PACE snadno protínat vzduch a zajistit mu tak maximální možný dojezd a stabilitu. Pro zajištěni hladkého prouděni vzduchu kolem celého exteriéru je vůz vybaven výsuvnými klikami, které jsou zapuštěny ve dveřích.

I-PACE nabízí vše, co očekáváte od SUV s ryze elektrickým pohonem – úžasný výkon značky Jaguar a dynamiku s nulovými emisemi.

Pohonná jednotka vozu I PACE poskytuje výkon 400 k a okamžitě využitelný točivý moment 696 Nm. Díky trakci, za kterou vděčí pohonu všech kol, dokáže I PACE zrychlit z 0 na 100 km/h za 4,8 s.

I PACE dokonale propojuje technologie a prostorný interiér. Provedení interiéru s dotykovými ovládacími prvky a ladnými liniemi je čisté a přehledné. Díky vlastnostem elektrické pohonné jednotky nabízí interiér modelu I PACE více místa a dokonalejší komfort.

Interaktivní displej řidiče s vysokým rozlišením s úhlopříčkou 12,3″ poskytuje důležité informace o jízdě včetně celoplošné navigace s mapovými poklady zobrazovanými v režimu 3D přesně tam, kde je potřebujete. Jeho vysoké rozlišení zaručuje maximální čitelnost a přepracovaný procesor zajišťuje plynulé přechody dokonale ostré grafiky.

Akumulátor vozu I PACE se nabíjí prostřednictvím nabíjecího bodu, který je diskrétně umístěn za podběhem předního kola. Po zapojení k nabíjecí stanici můžete svůj I-PACE nechat bezpečně nabíjet, vozidlo se po dosažení plného nabití automaticky nabíjet přestane. Tento systém je zcela uzavřený, proto je i nabíjení v dešti nebo například při parkování ve sněhu zcela bezpečné.

Systém Adaptive Surface Response (AdSR) těží z našich bezkonkurenčních zkušeností se systémy pohonu všech kol a neustále monitoruje provozní podmínky. Na základě toho pak vhodně upravuje nastavení motoru a brzdové soustavy. AdSR pracuje po své aktivaci v celém rozsahu rychlostí a podporuje řidiče při řízení v nepříznivém počasí a na náročném povrchu.

All Surface Progress Control (ASPC) je moderní systém, který umožňuje nastavit a udržovat stálou rychlost i v těch nejnáročnějších podmínkách, například na kluzkém povrchu. Pracuje při rychlostech od 3,6 km/h do 30 km/h. Vy se tak díky němu můžete plně soustředit na řízení.

Režim pro rozjezd na kluzkém povrchu (LTL) zajišťuje optimální řízení točivého momentu při rozjíždění a zlepšuje schopnosti rozjezdu na povrchu se sníženou přilnavostí, například na mokré trávě, sněhu či ledu. Systém zůstává aktivní, dokud vozidlo nedosáhne rychlosti 30 km/h, poté I PACE plynule přejde zpět do zvoleného režimu jízdy.

Jízda v hustém provozu je jednoduchá. Pomocí dotykové obrazovky vozu I PACE lze zvýšit míru rekuperace. Při vyšší míře rekuperace vozidlo více zpomaluje a například při jízdě s častým zastavováním a rozjezdy lze rychlost lépe regulovat pouze pomocí plynového pedálu.

Aktivní lamely v mřížce chladiče se otevírají, pokud je zapotřebí chladit akumulátor, v ostatních případech zůstávají zavřené, aby bylo zajištěno plynulejší proudění vzduchu a optimální vyvážení chlazení a aerodynamiky.

Konfigurovat vozidlo

rezervovaT jízdu

Galerie

SOUBORY KE STAŽENÍ

KATALOGY-BROŽURY-CENÍKY

Ceník

Katalog