RANGE ROVER SPORT

Svou robustní konstrukcí a dokonalými proporcemi předurčen k tomu, aby na sebe strhával pozornost všude, kde se s ním objevíte.

1 507 700 Kč

již od (cena bez DPH)

Vzhled modelu Range Rover Sport je impozantnější než kdy dříve. Svýmí sportovnějšími liniemi a výraznou atletickou siluetou předurčen k tomu, aby na sebe strhával pozornost všude, kde se s ním objevíte. Čistší, dynamičtější tvary a nádech modernosti najdete všude, kam se podíváte, od nové masky chladiče, přes nově tvarované kryty ventilačních otvorů v kapotě až po kultivovaná, ale přesto sportovně působící kola na přání. Charakteristická silueta, dozadu se svažující střecha a souvislá spodní linie oken, to je jasně patrná a nezaměnitelná DNA vozů značky Range Rover.

Charakteristický interiér byl výrazně přepracován, všechny jeho prvky byly pečlivě navrženy a precizně vyrobeny. Mezi intuitivní designové prvky patří CommandShift 2, dotykové spínače, které zůstávají skryté, dokud nejsou osvětlené, či dynamický volant s páčkami pro manuální řazení.

Díky dvěma dotykovým obrazovkám systému Touch Pro Duo s úhlopříčkou 10″ a vysokým rozlišením můžete na jedné používat například navigační systém a na druhé ovládat některou z řady funkcí, například nastavení médií.

Interaktivní displej řidiče s vysokým rozlišením a úhlopříčkou 12,3″ vám vždy poskytne aktuální provozní informace, zábavný obsah či údaje pro zajištění vaší bezpečnosti. Díky průhledovému displeji (HUD), který na čelním skle zobrazuje klíčové údaje, například rychlost jízdy, zařazený rychlostní stupeň nebo navigační pokyny, nebudete muset spouštět oči ze silnice.

Přídavné nižší převodové stupně se mohou stát neocenitelným pomocníkem v náročných podmínkách, jako jsou strmá stoupání či klesání, jízda v terénu nebo jízda s přívěsem. Dvoustupňová rozdělovací převodovka zajistí v takových případech odpovídající rychlost a dokonalé ovládání.

Asistent pro sjíždění strmých svahů (HDC), patentovaný značkou Land Rover, je součástí standardní výbavy. Pomáhá řidiči bezpečně sjíždět náročná klesání udržováním konstantní rychlosti jízdy a individuálním přibrzďováním jednotlivých kol.

Se svými mimořádnými schopnostmi tažení přívěsu o hmotnosti až 3 500 kg* a speciálními technologiemi pro jízdu s přívěsem, například asistentem pro stabilizaci přívěsu (TSA) a na přání dodávaným vyspělým asistentem pro jízdu s přívěsem, si Range Rover Sport dokáže poradit i s těmi největšími výzvami.

Suverénní, harmonickou jízdu dále vylepšuje nejmodernější elektronicky řízené vzduchové odpružení, které je zárukou výjimečně dlouhé dráhy propružení kol a mimořádné stability. Model Range Rover Sport SVR nabízí úchvatný výkon díky sportovnímu odpružení SVR optimalizovanému z hlediska výkonu a jízdních vlastností.

Hybridní automobil (Plug-in Hybrid Electric Vehicle – PHEV) se vyznačuje mimořádně kultivovaným jízdním projevem jak na silnici, tak v terénu spojeným s vynikajícími sportovními schopnostmi modelu Range Rover Sport. Pohonná jednotka PHEV zajišťuje modelu Range Rover Sport zrychlení z 0 na 100 km/h za pouhých 6,7 sekundy, v akceleraci lze pokračovat až k nejvyšší rychlosti 220 km/h.

Konfigurovat vozidlo

rezervovat jízdu

Galerie

SOUBORY KE STAŽENÍ

KATALOGY-BROŽURY-CENÍKY

Ceník

Katalog